המועדון    הוצאת אוב    סיפורים קצרים    פרויקט אנאנ    קריימת'ינק - הראלדו    מאמרים    מפת האתר
ברוכים הבאים לפרסומת שלנו. זה תמיד מרגיע אותנו - כאן, בעסק של המודעות הגדולות - לדעת שהעיניים שלכם לכודות באופן מתמיד על-ידי תמונות של בחורות יפות שמוצצות אובייקטים בצורת איבר מין זכרי; זה פשוט הופך את העבודה שלנו להרבה יותר קלה: ללכוד את תשומת הלב שלכם. ברגע שתשומת הלב שלכם נתונה לנו, כבר שום דבר לא יפריע לנו למכור לכם משהו שאתם לא צריכים, ושגם אין לכם כסף לקנות אותו. אתם רק צריכים לחייב את הכרטיס - כך נוכל לכבול אתכם לעבודה שאתם שונאים, רק כדי שתצליחו לגמור לשלם לנו. וברגע שאתם נידונים לעבודה - שמונה שעות ביום, חמישה ימים בשבוע - תהיו מותשים ולא תרצו עוד כלום מלבד להדליק את הטלוויזיה ולשכוח מן המונוטוניות ומן השעמום של העולם הזה; לעולם לא תעשו שום דבר כדי להפר את שיווי המשקל היקר של השיטה הזאת, שכולנו עובדים בה קשה מאוד כדי לשמר אותה: עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע.

וכמובן, ברגע שאתם נמצאים מול הטלוויזיה, כבר אינכם צריכים לדאוג - שם תמצאו את הבחורות היפיפיות שלנו שוב! והיופי האמיתי טמון בכך שהשיטה שלנו לא רק יעילה ביותר, אלא שהיא כמעט חובה שלא ניתן לברוח ממנה. אם תעזרו לנו, אנחנו נעזור לכם "להמשיך להשתתף".
קריימת'ינק - הראלדו

ראשי /// יש הבדל /// תוכן העניינים /// בארץ המתים /// יש עולם סמוי /// דימוי המציאות /// לפעול בתוך המערכת /// טלויזיה /// הצד החזק שלנו /// תלוי בנו /// אנחנו נעזור לך


אוב ת.ד. 20559 תל-אביב 6120402